21 Temmuz 2012 Cumartesi

TEŞEKKÜRLER KOROPLAST

Herkese hayırlı ramazanlar. Her zaman ki gibi uzun bir ara. Bu zaman zarfında beni arayan veya aramayan herkese teşekkürler. Benim blogumda her daim olan bir şey bu aralar. Neyse hayırlısı deyip kaldığımız yerden devam edelim. Malum havalar çok sıcak. Ramazanın ilk gününü problemsiz olarak atlattım. İnşallah tüm ramazan boyu böyle devam eder.

Geçen gün koroplasttan çok hoş bir paket geldi. İçinde pişirme kağıdı, streç film, buzdolabı poşeti ve bir pakette carte dor puding vardı. Puding geldiği akşam hemen pişirildi ve tüketildi. Diğer malzemelerde sıra ile kullanılacak.
Teşekkürler koroplast.

Koroplast; çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, yağlı pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip 30 yıllık bir marka. Sahip olduğu kalite ve teknolojisiyle birçok alanda hayatımızı kolaylaştıran ürünleri sunan Koroplast, 30 yıllık bilgi birikimi ve teknolojik donanımıyla içimizin rahat edeceği ürünleri sunmaya devam edecek.
Koroplast Anasayfa: http://www.koroplast.com/


1 yorum:

Derya Sezgin dedi ki...

Canısı banada gelmişti hakikaten harika ürürnler iyi günlerde kullan.
Dönemedim sana bugün kusuruma bakma öpüyorum...