30 Ekim 2010 Cumartesi

YONCA GIDADAN ÇEKİLİŞ


Herkese güzel bir hafta diliyorum. Uzun zaman oldu blogumu güncellemeyeli. Sizlerden biraz daha ayır kalacağım ama daha sonra kaldığım yerden daha güzel bir şekilde devam edeceğim.

Sevgili Sevilhttp://birdemliksohbet.blogspot.com/ ve Yonca Gıdanın http://yoncagida.com.tr/ ortaklaşa düzenlemiş olduğu bir etkinlik var. İnşallah hediye bana çıkar:))

Bunun için yapmamız gerekenler:

-Aşağıda bulunan basın bültenini sitenizde yayınlamak.
-Bu kampanyanın Yonca Gıda ve Bir demlik sohbet tarafından yapıldığını yazmak.
-Yonca gıda ve ve bir demlik sohbet sitelerine link vermek
-Yan tarafta izle yazan kısımdan izleyici olmak
-Basın bültenini yayınladığınıza dair bu yazının altına yorum yazmak ve link bırakmak.

AYŞE TÜTER, BLOGGER'LAR İLE BİRARAYA GELDİ.
Ayşe Tüter, İstanbul'lu bayanlar ile buluştu.
Yonca Gıda, İstanbul blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı hem de Ayşe Tüter'i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkanı bulan bloggerlerın keyfine diyecek yoktu.
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından; Yonca Gıda ürün özelleklerini anlaran Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.
İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri 'İzmir ve Ankara'dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..' diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.


6 yorum:

hdidem95 dedi ki...

iyiyimiş valla:))

derya dedi ki...

HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI KURBAN BAYRAMLARI DILEGIYLE

birdutmasali dedi ki...

iyi bayramlar diliyorum,
çok sevgiler..

hdidem95 dedi ki...

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

özlem dedi ki...

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

HOBİDÜNYAM YEMEK ETKİNLİĞİ BAŞLIYOOOR!!

http://hobidunyam.womanforum.net tarafından düzenlenen
yemek etkinliklerinin 8.si olan "KURBAN BAYRAMI SOFRALARI" Etkinliğine
ben yesilmutfaktantarifler- özlem ev sahibeliği yapacağım

30 KASIM -20 ARALIK tarihleri arasında düzenlenen etkinliğimize katılmak için dilediğiniz çeşitte lezzetler hazırlayıp resmiyle birlikte tariflerinizi blogunuzda yayınlayıp bana haber bırakmanız yeterli olacaktır. Blogu olmayan arkadaşlar da omeoz@hotmail.com.tr adresine mail atarak isimlerini de belirterek katılabilirler hepinizi bekliyorum.

Ayrıca bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir.Davetiyeyi ulaştıramadığım arkadaşlarım lütfen şimdiden kusuruma bakmasınlar.

NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...

Hepimize kolay gelsin.

hdidem95 dedi ki...

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle.. nerelerdesin gene kayboldun umarım iyisindir öptüm