30 Ekim 2010 Cumartesi

YONCA GIDADAN ÇEKİLİŞ


Herkese güzel bir hafta diliyorum. Uzun zaman oldu blogumu güncellemeyeli. Sizlerden biraz daha ayır kalacağım ama daha sonra kaldığım yerden daha güzel bir şekilde devam edeceğim.

Sevgili Sevilhttp://birdemliksohbet.blogspot.com/ ve Yonca Gıdanın http://yoncagida.com.tr/ ortaklaşa düzenlemiş olduğu bir etkinlik var. İnşallah hediye bana çıkar:))

Bunun için yapmamız gerekenler:

-Aşağıda bulunan basın bültenini sitenizde yayınlamak.
-Bu kampanyanın Yonca Gıda ve Bir demlik sohbet tarafından yapıldığını yazmak.
-Yonca gıda ve ve bir demlik sohbet sitelerine link vermek
-Yan tarafta izle yazan kısımdan izleyici olmak
-Basın bültenini yayınladığınıza dair bu yazının altına yorum yazmak ve link bırakmak.

AYŞE TÜTER, BLOGGER'LAR İLE BİRARAYA GELDİ.
Ayşe Tüter, İstanbul'lu bayanlar ile buluştu.
Yonca Gıda, İstanbul blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı hem de Ayşe Tüter'i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkanı bulan bloggerlerın keyfine diyecek yoktu.
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından; Yonca Gıda ürün özelleklerini anlaran Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.
İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri 'İzmir ve Ankara'dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..' diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.